• GEÇMİŞ OLSUN!!!

  Ülkemizde yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinde birçok vatandaşımızı kaybetmiş olmanın acısını yaşamaktayız. Yaraları sarmak için Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto ile yaptığımız protokoller kapsamında Uluslararası Gençlik Aktiviteleri Merkezi Derneği (IYACA) olarak sürecin içerisinde bulunmaktayız. Sivil Toplum kuruluslarinin özellikle boyle afet anlarında ne kadar hayati bir rol oynadigini buyuk bir felaket ile deneyimledik. Dernek olarak uzerimize dusen sorumlulukları devam ettirmek icin üyelerimiz ve gönüllülerimiz ile başta 11 ilde olmak üzere ihtiyacı olan bireylere psikolojik destek ve ayni yardım çalışmalarına devam edeceğiz.

 • 4. Olağan Genel Kurulumuzu 24-26 Aralık 2021 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirdik

 • IYACA 10 YAŞINDA

  Değerli IYACA Ailesi, Bugün derneğimizin 10. Yıl Dönümü. 10 yıl içerisinde Dünya’da ve Türkiye’de birçok şey değişti. Yeşil gündem, dijitalleşme, tüketim alışkanları, hareketlilik, gelecek kaygıları, eğitim, sağlık, gönüllülük, aktif vatandaşlık, eşit yurttaşlık ve ifade özgürlüğü gibi gençleri ilgilendiren birçok konuda eğilim ve dinamikler değişim gösterirken, yüzlerce genç bu konuların çözüm ortağı olmak için projeler üretti. Siz değerli gençlerin aktif katılımı, bizim için en önemli motivasyon kaynağı oldu. Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar büyümemize, değişmemize ve değiştirmemize vesile olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz. Hep birlikte nice senelere…

 • BEWARE OF NUTRITION!

  Erasmus+ gençlerin öğrenme hareketliliği kapsamında 7 ülkeden 42 gençle birlikte, gençlik değişimi projemizi 07-14 Aralık 2021 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştireceğiz. "Yiyeceklerin kültürlerle olan bağını keşfedelim". Mutfağınızı paylaşın, Avrupa menüsünü yaratın!

  DETAYLARI GÖRÜNTÜLE 
 • PUSULA İLE İNSAN HAKLARINI KEŞFETMEK

  Gençlerin ve gençlik örgütlerinin haklarına erişimlerinin desteklenmesi, insan hakları ve vatandaşlık eğitiminin savunulması amacıyla 27 Eylül - 02 Ekim 2021 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştireceğimiz eğitim kursu Avrupa Konseyi tarafından desteklenmektedir. Compass(Pusula) ulusal eğitim kursu projemizle gençlik çalışanlarının, gençlik liderlerinin ve eğitimcilerin insan hakları konusunda bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

  DETAYLARI GÖRÜNTÜLE 
 • THE VOLUNTEERS’ POINT OF VIEW!!!

  The European Solidarity Corps is a European Union initiative that creates opportunities for young people to volunteer or work in projects in their own country or abroad those benefit communities and people around Europe. Taking part in a European Solidarity Corps project will be a significant achievement for any young person. It will be an asset when applying for a job and it will help you when you apply for higher education.

  MORE DETAILS 
 • VIRTUAL EXCHANGE SUMMER COMPETITION

  IYACA is going to put voice beyond Europe through the 3rd Euro-Med Debate Competition. Take Part, Say, Listen, Think, Exchange and Learn!

  DETAYLARI GÖRÜNTÜLE 
 • VOLU.M.E

  ERASMUS+ KA2 stratejik ortaklık kapsamında VOLU.M.E isimli projemiz, Gençlik alanında çalışan kurumların gönüllülük alanında kapasitelerinin geliştirilmesi, daha fazla gencin gönüllü faaliyetler aracılığıyla aktif yurttaşlıklarının güçlendirilmesi amaçlamaktadır.

  DETAYLARI GÖRÜNTÜLE 
 • YEMEĞİNİ PAYLAŞ

  Gönüllülük Federasyonu(TGF) ve Damla Gönüllüleri Derneği(UDGD) ile birlikte Ankara ilinde yaşayan maddi imkanı kısıtlı ailelere günlük 6000 porsiyon yemek dağıtımı yaptığımzı projemizde yerel ve uluslararsı gönüllülerle çalışıyoruz. Projemizde hergün 20 farklı gönüllü 10 farklı alanda yemek paketleme ve dağıtımı yapmaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığının katkılarıyla devam etmektedir. Yemek dağıtımı projemizde gönüllü olmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz!!!

 • GÖNÜLLÜLERİMİZ DENEYİMLERİNİ BLOG YAZILARINDA PAYLAŞIYOR

  Detayları Görüntüle 
 • EQUAL IN LIFE, DIFFERENT IN GENDER

  Erasmus+ Gençlik Hareketliliği, Gençlik Değişimi Projesi, 21-28 Kasım 2019, Ankara

  DETAYLARI GÖRÜNTÜLE 
 • YOUTHPASS NEDİR?

  Youthpass, Erasmus+ Gençlik Programı kapsamındaki yaygın eğitimin tanınması ve belgelendirilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

  Detayları Görüntüle 
 • LET’S GET ORGANIZED FOR ESC

  Erasmus + Gençlik Çalışanlarının Hareketliği, Ortaklık Kurma Semineri 03-10 Aralık 2019, İstanbul

  DETAYLARI GÖRÜNTÜLE 

Try Bretheon for only $45. Great doc and support included.

Buy it now

You can embed videos in any place you want...

Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec pellentesque, arcu a venenatis ullamcorper, eros nunc tristique nisl, a tristique urna ligula ut sapien. Praesent sem tellus, ullamcorper quis ultricies ac, dignissim ac nisl. Pellentesque rutrum malesuada felis ac luctus. Phasellus malesuada gravida dolor, id convallis sapien consectetur ut. Suspendisse est est, laoreet luctus convallis et, pulvinar in urna. Donec feugiat pulvinar purus eget varius. Curabitur blandit tortor eget est hendrerit tincidunt non sit amet nunc. Nam libero ante, dapibus quis pulvinar quis.


What our customers says about us?

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Mike Davis, Hell Boy Company

Cras rutrum rutrum velit, et aliquam urna ultricies nec. Donec semper rutrum ante, et malesuada felis egestas et.

Laura Green, Best apps

Fusce vestibulum vehicula viverra. Proin dictum aliquam tellus, id tempor eros suscipit id. Aliquam est nunc, blandit mollis rhoncus ut, lobortis et tortor. Suspendisse pellentesque tincidunt nisi, vitae gravida velit sodales vitae.

Donald Bravick